Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin merkezi..

AnasayfaLatest imagesKayıt Ol

merhaba ben...

4 posters
YazarMesaj
Twiligth Love
Brujah
Brujah
Twiligth Love

merhaba ben... Empty
MesajKonu: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 3:13 pm

Merhaba!Adım Deniz Efe.Alacakaranlık serisinin bütün kitaplarını okudum ve onlara byılırıyorum.Gerçekten çok güzeller.Samsunda oturuyorum.7.sınıf öğrencisiyim.Basketbol ve futbolla ilgileniyorum.Gitar çalıyorum.Müzik tarzı çok seçmem.Yabancı metal,rock ve pop severim. Very Happy Çok çalışkan bir öğrenci sayılmam.
Pandora
Admin
Admin
Pandora

merhaba ben... Empty
MesajKonu: Geri: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 4:51 pm

Hoşgeldin sitemize. =) Umarım eğlenirsin.. =)
meRve
Gangrel
Gangrel
meRve

merhaba ben... Empty
MesajKonu: Geri: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 5:10 pm

hoşgeldin siteye bende Merve Very Happy denizi mi kullanıyorsun efeyi mi ?
Twiligth Love
Brujah
Brujah
Twiligth Love

merhaba ben... Empty
MesajKonu: Geri: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 6:22 pm

Fark etmez!Ben çift kişilkliyim Very Happy (sadece şaka)hoşbulduk!Herkes ne kadar sıcak ve misafirperver burda!
Pandora
Admin
Admin
Pandora

merhaba ben... Empty
MesajKonu: Geri: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 6:33 pm

IP adresleri kontrolü yaparken bakın neyle karşılaştım.. Özge, yaptığın çok ayıp. Tüm o banlanan kişiler senmişsin. Ayrıca, sitede 3 tane üyeliğin var! Hepsi sensin.. Ve arkadaşımdı şuydu buydu diyerek kıvırma. Sen olduğunu hepimiz biliyoruz. Lütfen bizi kandırmaya çalışma kendince.

88.247.54.109 [ 2 Mesajlar ] [ Bu IP adresini ara ]

Bu IP adresini kullanan diğer kullanıcılar
alacakaranlık55 [ 76 Mesajlar ] alacakaranlık55 tarafından gönderilen tüm mesajları bul

ayparçası [ 4 Mesajlar ] ayparçası tarafından gönderilen tüm mesajları bul

Twiligth Love [ 2 Mesajlar ] [size=21][size=21]

[/size][/size]
pınar
Moderatör
Moderatör
pınar

merhaba ben... Empty
MesajKonu: Geri: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 6:58 pm

Bir gün olsa iki gün olsa arkdaşım geldi dersin ama farklı üyelikler alma ha bu yasak ve çok ayıp bize büyük bir yalan söyledin şimdi bütün üyeliklerin banlansın istiyo musun? Bu da herkese ders olsun! Sevgili adminimiz Ip kodlarından kimin ne mesaj attığını anlıyor. Bu anketler için de geçerli!
Misafir
Misafir

merhaba ben... Empty
MesajKonu: Geri: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 7:52 pm

pınar demiş ki:
Bir gün olsa iki gün olsa arkdaşım geldi dersin ama farklı üyelikler alma ha bu yasak ve çok ayıp bize büyük bir yalan söyledin şimdi bütün üyeliklerin banlansın istiyo musun? Bu da herkese ders olsun! Sevgili adminimiz Ip kodlarından kimin ne mesaj attığını anlıyor. Bu anketler için de geçerli!

Yaaa ne yapabilirm arkadaşım banlanınca bana söledi bende onunkini onayladım bizim bilgisayardan.Hiçbiri ben değilim.Arkadaşlarım banlanıyor.Onlarda benden istediler.Onun için açtım işim gücüm bitti durp dururken niye boşa üyelik açım. Crying or Very sad Hem ayrıca da yapamıyorlardı bende girip yaptım sadece bu.Gerçekten sorabilrsiniz arkadaşlarıma. No
Pandora
Admin
Admin
Pandora

merhaba ben... Empty
MesajKonu: Geri: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyPerş. Nis. 02, 2009 10:26 am

Özge bize masal anlatma.. ^^
Misafir
Misafir

merhaba ben... Empty
MesajKonu: Geri: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyPerş. Nis. 02, 2009 1:21 pm

Masal anlatmak istesem Pamuk Prenses ve Yedi Cücüleri anlatırdım.Bunlar masal değil ayrıca masallarda bazı sıradışı şeyler olur bu gayet normal ve gerçek!
Misafir
Misafir

merhaba ben... Empty
MesajKonu: Geri: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyPerş. Nis. 02, 2009 2:58 pm

Özge haklı hatta ben onun arkadaşlarının hepsini (damra, deniz efe)tanıyorum Wink
Pandora
Admin
Admin
Pandora

merhaba ben... Empty
MesajKonu: Geri: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyPerş. Nis. 02, 2009 4:18 pm

Bendede ekli o gerçek dediğiniz insanların msn'i. Ancak bende onların Özge olduğuna eminim. Neyse, herkes uyarılmış olsun.

Bir kişinin birden fazla hesabı olamaz. Bu konuyu kapatın, ama bu böyle..

Ama diyorsanız ki harbi onlar gerçek, o zaman aynı pc'den girmemeye özen gösterin. Site kodları allak bullak oluyor. İp'ler karışıyor.
meRve
Gangrel
Gangrel
meRve

merhaba ben... Empty
MesajKonu: Geri: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyPerş. Nis. 02, 2009 4:32 pm

bence de bu konuyu kapatın...
hem iyi tarafından bakın biri birden fazla üyelik açarsa nasıl tepki geliceğini gördü
Misafir
Misafir

merhaba ben... Empty
MesajKonu: Geri: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyPerş. Nis. 02, 2009 4:48 pm

Pandora demiş ki:
Bendede ekli o gerçek dediğiniz insanların msn'i. Ancak bende onların Özge olduğuna eminim. Neyse, herkes uyarılmış olsun.

Bir kişinin birden fazla hesabı olamaz. Bu konuyu kapatın, ama bu böyle..

Ama diyorsanız ki harbi onlar gerçek, o zaman aynı pc'den girmemeye özen gösterin. Site kodları allak bullak oluyor. İp'ler karışıyor.

Neden ban inanmıyorsunuz yaa?Niye ben bir sürü üyelik açıp sizi işletim?Hem ayrıcada konuyu kapatmak istemiyorum şöle olmasın''İyi madem çok uzadı bir daha yapmasın ama onların hepsi oydu.''diye bitsin istemiyorum.Çünkü yapmadığım lşeylerden dolayı suçlanmayı sevmiyorum.Hiçbiri ben değilim.
Pandora
Admin
Admin
Pandora

merhaba ben... Empty
MesajKonu: Geri: merhaba ben...   merhaba ben... EmptyPerş. Nis. 02, 2009 6:06 pm

Ben fazla ağzımı açmak istemiyorum. Açtımmı çirkinleşebilirim , kırabilirim seni. Olayları farkındayım, ama uzatmamak hepimiz için daha iyi. Ben geri adım attım olay uzamasın diye, bak madem sen değilsin, o zaman söyle arkadaşlarına aynı PC'den girmeyin ilk üye olduğunuz andan beri. Yani, aynı evde mi kalıyorsunuz 24 saat kaç gündür..

Neyse. Uzatmayın başlığı kaparım valla xD Lütfen olay kapansın, herkes güzel RP'Lerini yazsın, forumumuzu eğlenmek için kullanalım. =)

Hepinize İyi Eğlenceler..

merhaba ben...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» merhaba ben damra
» Merhaba ben Suyumbige
» Merhaba Herkese!