Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin merkezi..

AnasayfaLatest imagesKayıt Ol

Jane'i Kim Oynayacak?

YazarMesaj
Pandora
Admin
Admin
Pandora

Jane'i Kim Oynayacak? Empty
MesajKonu: Jane'i Kim Oynayacak?   Jane'i Kim Oynayacak? EmptyCuma Mart 27, 2009 1:33 pm

~New Moon'un Jane'i!

New Moon'da karşımıza çıkan kötü vampirlerden Jane'i filme kimin canlandıracapına dair haberler yayılmaya başladı bile.

Kulağımıza ilk gelen isim Aman Seyfierd idi. Amanda'yı Mamma Mia ve Kötü Kızlar filmlerinden hatırlayacaksınız.

Şu sıralar yönetmenin teklif götürdüğü isim ise çocuk yaşlarda oyuncuşuğa başlamış olan, Benim Adım Sam ve Gazap Ateşi filmlerinden hatırlayacağınız Dakota Fanning. 1994 doğumlu Fanning bu teklife henüz bir cevap vermemiş olsa da sıcak bakıyor. Bir röportajında serinin hayranı olduğunu ve filmde oynamanın iyi bir deneyim olacağını düşündüğünü söyleyen Fanning, tecrübesi ile role en yakın aday.

Dakota Fanning

Jane'i Kim Oynayacak? Dakotafanninglunalovegoeg8

Amanda Seyfierd

Jane'i Kim Oynayacak? 87420957nx1
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Jane'i Kim Oynayacak?   Jane'i Kim Oynayacak? EmptyPaz Mart 29, 2009 5:21 pm

Bence Dokota daha şeker daha uyumlu. Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Jane'i Kim Oynayacak?   Jane'i Kim Oynayacak? EmptyPaz Mart 29, 2009 5:34 pm

Zaten benim bildiğim kadarıyla Dakota seçildi bile Smile
Pandora
Admin
Admin
Pandora

MesajKonu: Geri: Jane'i Kim Oynayacak?   Jane'i Kim Oynayacak? EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 11:35 am

Dakota seçildi hatta birkaç sahnede oynadı bile xD Kıskançlığım üstümde!

Jane'i Kim Oynayacak?
1 sayfadaki 1 sayfası