Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin merkezi..

AnasayfaLatest imagesKayıt Ol

bende yazıyorum...

2 posters
YazarMesaj
w4mpire
Uyuyan Üye!
Uyuyan Üye!
w4mpire

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyPerş. Mart 26, 2009 8:28 pm

Biliyorum bu daha ilk bölüm ve sıkıcı gelebilir. fakat bölümler ilerledikce heycanı artacak. bir kaç bölüm yazdım fakat şimdilik sadece 1 bölüm koyuyorum. umarım beğenirsiniz.

BÖLÜM 1 KÂBUS
Yerde boylu boyunca uzanmış gökyüzüne bakıyorum. Üzerimde kısa kollu t-shirtüm ve kot pantolonum var. Yeşillikler içinde. Dinginlik, huzur. Biranda her şey kayboluyor. Her şey karanlık. Gökyüzü yarılıyor sanki. Dehşet verici bir çığlık. Benim çığlığım. Tam üzerime büyük, kara bir küre düşüyor ve korkunç uykumdan uyanıyorum. Saat daha sabahın dördü. Ter içindeyim. Gördüğüm kâbus çok gerçekçiydi. Açlık hissediyorum. Odamın tam karşısında duran mutfağa yöneliyorum. Odamın bir tarafında annemle babamın odası bir tarafında banyo. Karşıda mutfak. Mutfağımızın pek büyük olduğu söylenemez. Duvarın köşesinde, masanın tam karşısında duran dolaba yöneliyorum. Hazırda sadece çorba var. Isıtıp içiyorum. Acaba gördüğüm kâbus neyin habercisiydi. Düşüncelere dalmışken birden annemlerin yatak odasının kapısı aralanıyor. Annem Merve çok güzel kadındır benim annem. Babamda bir o kadar yakışıklı. Babam her zaman ‘’ sen benim kadar yakışıklısın’’ desede pek gerçekçi gelmiyor. Annemin üzerinde beyaz geceliği aynı prensesler gibi. ‘’ n’oldu oğlum. Çığlığını duydum fakat rahatsız etmek istemedim yemek hazırlıyordun kendine ama kendi kendine konuştuğunu duyunca dayamadım ‘’ diyor. Ve mutfağa doğru geliyor. Annem bana karşı hep sevecendir. Evin tek çocuğu Alp ‘im ben. İzmir’de oturuyoruz. İki gün sonra 17 yaşıma giriyorum. Ben kutlamak istemiyorum ama annem. Ney seki sadece aile arasında olması konusunda ikna edebildim. Babaannem bizim sokağın iki sokak aşağısında oturuyor. Sürekli bizi ziyarette. Annem bu durumdan pek memnun değil. Hâlbuki babaannem Pelin çok hoş kadındır. Annemle ikisini kavga ederken görmek bazen eğlenceli olabiliyor.
Pandora
Admin
Admin
Pandora

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyPerş. Mart 26, 2009 8:35 pm

Devamını bekliyorum. =))
w4mpire
Uyuyan Üye!
Uyuyan Üye!
w4mpire

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyPerş. Mart 26, 2009 8:50 pm

senimi kırıcam cansın abla ikinci bölümüde yazıyorum Very Happy

BÖLÜM 2 KAN
Yine monoton bir gün. Okul her zamanki gibi sıkıcı. Okulun koridorları. Yine aynı koku, yine aynı sıralar. Yavaşça sınıfıma geçip sırama oturuyorum. Lise 3. Sınıf olmamıza rağmen sınıfta hala çocuksu hareketlerde bulunanlar var. Sınıfımızın kızları yine dedikodu peşinde. Oğlanlar kavgada. Ders bitiyor ve kantine gidiyorum oradan spor salonuna. Çantamı açıp elimi içine atıyorum. Sıcak hemde çok sıcak, sıvı bir şey. Elimi içinden çıkarınca fark ediyorum. Çantamın içinde kan var. Dehşetle elimi yıkıyorum. Sanki hayatım lekelenmiş gibi çıkmıyor elimden kan lekesi. Sınıftan bir çocuk yaklaşıyor ve ‘’düştün mü? ‘’ diye soruyor ‘’ hayır sadece…’’ gerisini getiremiyorum oda sormuyor. Hemen çantamı alıp bir tuvalete geçiyorum. Çantamda kanın ne işi vardı. Bu kötü bir şakaydı. Umarım öyledir. Eve gidince hemen üstüme uzun kollu mavi mevsimliğimi geçiriyorum. Hala dehşet içindeyim. Soğuk soğuk terliyorum. Çekmecemi açıp kitabımı okumak için çıkartıyorum. Birkaç sayfa okuyorum fakat hiçbir şey anlamıyorum. Oturma odasına geçip biraz dinlenmek istiyorum. Kapının kilidinin döndüğünü duyuyorum. Annem işten gelmiş. Elinde bir pasta ve bir hediye. Ahmak nasıl unuturum. Bu gün benim doğum günüm. Hemen annemi öpüp yardımcı oluyorum. On beş dakika sonrada babam onun elinde de bir hediye paketi ve arkasında babaannem. Onun bizden başka kimsesi yok. Dedem iki yıl önce kalp krizi yüzünden öldü. Akşam yemeğini yiyip doğum günümü kutluyoruz. Çok geç olmadan uyumak için odama gitmek istiyorum. Çok sürmedende uykuya dalıyorum zaten. Yine aynı kâbus daha kaç gece sürecek bu. Birden yağmur yağmaya başlıyor. Ama nasıl olur. Daha yaz aylarındayız. Şimşek ve ardından gök gürültüsü. Korkuyorum. Hemde çok korkuyorum. Bir anda yanağımda ıslaklık, sıcaklık ve ardından acı hemen aynaya bakıyorum. Kaşımdan dökülen kandamlaları. Hemen banyoya koşup kaşımı temizliyorum ama yara yok bu nasıl olur yine aynı terleme başlıyor. Çok şiddetli bir gök gürültüsü anlaşılan bu gece çok zor geçecek.
Misafir
Misafir

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyPerş. Mart 26, 2009 8:54 pm

Güzel yazıyosun Wink
Devamını bekliyorum
Misafir
Misafir

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyC.tesi Mart 28, 2009 11:24 am

güzel hikaye...(: devamını bekliyorum en kısa zamanda Razz
Misafir
Misafir

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyC.tesi Mart 28, 2009 7:37 pm

Çok güzel yazıoyosun.Devamını bekliyorum. Very Happy
Misafir
Misafir

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyC.tesi Mart 28, 2009 8:03 pm

Herkes devamını bekliyo nerde 3. bölüm Question Razz lol!
Pandora
Admin
Admin
Pandora

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyC.tesi Mart 28, 2009 8:45 pm

Durun hele çocuk yazsın! xD
w4mpire
Uyuyan Üye!
Uyuyan Üye!
w4mpire

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyPaz Mart 29, 2009 10:00 am

BÖLÜM 3 KAÇIRILMA
Bu kan meselesi canımı çok sıkıyor. Sanki bir şeyler ters gidiyor ve bu nedense beni buluyor. Bu gün hafta sonu. Dışarı çıkıp gezmek istiyorum. Bir kafede oturup kahve içiyorum. Oda ne midem, mideme kramp girdi. Kemiklerim sanki kırılacak gibi. Hemen dışarı atıyorum kendimi. Doktora gitmeliyim. Gidiyorum da ama doktor sanki bir suçluymuşum gibi bana bakıyor. Hastalığım her neyse çok kötü bir şey olmalı. Doktor cep telefonundan birilerini arıyor. Koluma takılı seruma hemşire bir şeyler enjekte ediyor. Yaklaşık 2 3 dk sonra uykuya dalıyorum. Yine aynı rüya ama bu defa ne karanlık küre var nede korku. Bu defaki rüyam çok güzel sanki kâbus peşimi bırakmış. Göz kapaklarım çok ağır açmak istiyorum ama açamıyorum. Ama konuşulanlar; bir arabanın içinde olduğumuz anlaşılıyor muhtemelen iki kişi tutuyor beni ama bir ağırlık var üstümde. En sonunda göz kapağım aralanıyor. Daha önce filmlerde gördüğüm kolları bağlanan bir çeşit deli kıyafeti giydirilmişim. ‘’ ne oluyor’’ diye soruyorum. İncecik, tatlı, mayhoşu bir kadın sesi ‘’merak etme’’ güvendesin diyor. Bu sese inanmamak. ‘’Nereye götürüyorsunuz beni. Annemler, annemler beni merak edecekler’’ ‘’ artık annenler diye bir şey yok diyor’’ kaba bir ses bu gırtlaktan geliyor. Nasıl böyle bir şey olabilir. Çırpınıyorum fakat işe yaramıyor. Hem kıyafet hemde adamlar. Onların kaslı kollarına bakıyorum. Ne kadarda güçlüler. Her şeyi öğrenmek için biraz beklemem gerek. Ama bunun altında hiç iyi bir şey olduğunu sanmıyorum.
Misafir
Misafir

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyPaz Mart 29, 2009 10:16 am

Of.. tam da en heyecanlı yerde bırakmışsın Sad İllaki bizi meraklandırıcan dimi Mad lol!
Misafir
Misafir

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyPaz Mart 29, 2009 1:21 pm

merak ettim noluyo ya çocuğa ? Yeni bölüm ne zaman Razz
w4mpire
Uyuyan Üye!
Uyuyan Üye!
w4mpire

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyPaz Mart 29, 2009 3:19 pm

çok yakında Very Happy
w4mpire
Uyuyan Üye!
Uyuyan Üye!
w4mpire

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 8:17 pm

BÖLÜM 4 DEĞİŞİM

Çok güzel. Kendimi çok ama çok mutlu hissediyorum. Üzerimde bir hafiflik var. Sonra ne olduğunu hatırlayıp gözlerimi açıyorum. Çok güzel bir yatakta uyuyorum. Ayakucumda birisi oturuyor. Dünya üzerinde bu güzellikte biri daha var mı çok merak ediyorum. Gülümseyişi o kadar özel ki. Sanki dünyada sadece sana gülümsemiş. Sadece senin için var olmuş birisi gibi. Korkuyorum ve geri çekiliyorum. Kadın İngilizce konuşuyor. Neyse ki o kadar yıl Amerikan kolejine boşa gitmemişim. ‘’Korkmana gerek yok. Sana asla zarar vermem.’’ Konuşmamakta kararlıyım. ‘’ her şeyi öğreneceksin fakat biraz sabretmen gerek.’’ Diyor. Kapıyı birileri açıyor. Kadına bakıyor ve kadın dışarı çıkıyor. Giren adamda kadın kadar özel biri olmalı. Onu görüpte onun yakışıklılığına kapılmayacak birini tanımıyorum. Oldukça kaslı ve yaklaşık kırk, kırk beş yaşlarında olmalı. ‘’ sana her şeyi en başından anlatacağım. Tabi dinlemek istersen.’’ Ne kadar korksam da kafamı sallıyorum. Eline oyuncak verilmiş küçük bir çocuk gibi gülücükler saçmaya başlıyor. ’’sen artık normal bir insan değilsin. Çok daha özelsin hatta bizim türümüzde de çok özelsin.’’ Dayanamayıp ‘’saçmalık ne türünden bahsediyorsunuz siz’’ diye bağırıyorum. ‘’hemen evime götürün beni’’. Ama o daha da çok gülüyor ’’artık senin evin burası başka bir evin yok.’’ Evet, bu saçmalığı hatırlıyorum. Arabadayken beni kaçıran adamlardan biri artık annen yok demişti. Tekrar anlatmaya başlıyor bende dinliyorum. ‘’bizim türümüzde sen özelsin çünkü doğal yollardan dönüştün. Bizde ki bu kendiliğinden dönüşüm çok nadir görülen bir özelliktir. Neredeyse asırlar sürer. Şu an senin gibi olan iki kişi daha var. Biri ben diğeri ise az önceki kadın. Bizlerin çok farklı güçleri var diğerlerine göre daha güçlüyüz ve istediğimiz zaman dönüşürüz. Diğerleri ısırılarak dönüşenler bize göre daha güçsüz ve istedikleri zaman dönüşmezler sinirlendiklerinde ya da anormal bir şeyler olduğunda dönüşürler.’’ ‘’ sizde kimsiniz?’’ ‘’ Biz kurt adamlarız. Sende artık bir kurt adamsın. Sana bahşedilen bu özelliği en iyi şekilde değerlendirmek zorundasın. Sen artık bir ölümsüzsün. Tabi ki kafan yerinden çıkmadığı sürece.’’ Ağız dolusu gülüyor. ‘’yeni haline bakmak ister misin?’’ kocaman oval bir aynayı yatağın yanına getiriyor. Aynaya baktığımda sanki aynada başka biri var. Daha kaslı, daha yakışıklı. Ama daha yaşlı önceden 17 yaşındaydım şimdiyse 30 görünüyorum. ‘’ ama bu nasıl olur.’’ Öyle bir kahkaha atıyor ki ayna sallanıyor. ‘’Çocuk bu senin yeni halin. Diğer olanları daha sonra anlatacağım sana nede olsa önümüzde uzun bir ömür var ve bu yaşlı adama biraz daha eğlence bırakmalısın şimdi şunları giy ve aşağı in.’’ Ne giymesi aynaya tekrar bakıyorum ve çıplak olduğumu fark ediyorum. Keşke şuan bir delik olsa da içine girebilsem utancımdan yerin dibine giriyorum ve tekrar yorganın içine giriyorum. Adam bu defa anlayışlı davranıyor ve gülmüyor. ‘’Özür dilerim hemen çıkayım ben diyor.’’ Hala bunun bir rüya olduğuna eminim.
Misafir
Misafir

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyPaz Nis. 05, 2009 8:42 am

Cool olmuş sevdim Razz Kurtadamlara zaten bayılıyorum Laughing ben yine "yeni bölüm istiyorum!" lol!
Misafir
Misafir

bende yazıyorum... Empty
MesajKonu: Geri: bende yazıyorum...   bende yazıyorum... EmptyPaz Nis. 05, 2009 12:27 pm

Bende bende lol!

bende yazıyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası