Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin merkezi..

AnasayfaLatest imagesKayıt Ol

lütfen dikkat edin!

2 posters
YazarMesaj
pınar
Moderatör
Moderatör
pınar

lütfen dikkat edin! Empty
MesajKonu: lütfen dikkat edin!   lütfen dikkat edin! EmptyÇarş. Mart 25, 2009 8:35 pm

Arkadaşlar hiç dikkat etmiyorsunuz! karakterler kısmında kendimizi tanıttık ve kurdular yaptık. Mesela ben kimseyle pek konuşmuyorum arkadaşım ikizimden başka yok! Fazla gülmüyorum ama RP de farklı yazmışsınız. Ya da biz hep birlikte geziyoruz ikizler olarak arkadaş grubumuzla değil. Ayrıca üslübunuza dikkat edin. RP yi kurallarına göre yazarsak mükemmel olur. Düzgün bir RP için kurallara uyun ve ya mesajlarınızı düzeltin ya da bundan sonra daha dikkatli yazın lütfen!
Adminimizin değerli görüşlerini bekliyorum...
Modunuz Pınar
Pandora
Admin
Admin
Pandora

MesajKonu: Geri: lütfen dikkat edin!   lütfen dikkat edin! EmptyÇarş. Mart 25, 2009 8:38 pm

Bununla ilgili gerekeni yapıcam canım Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: lütfen dikkat edin!   lütfen dikkat edin! EmptyPerş. Mart 26, 2009 4:39 pm

okudum.Kuralları bozmayacağım(sanırım) Rolling Eyes Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: lütfen dikkat edin!   lütfen dikkat edin! EmptyPaz Mart 29, 2009 10:39 am

Hehe benim için sorun değil nede olsa sizinle ilişkim yok Very Happy
Pandora
Admin
Admin
Pandora

MesajKonu: Geri: lütfen dikkat edin!   lütfen dikkat edin! EmptyPtsi Mart 30, 2009 11:28 am

Olmaz olurmu ? xD Nefretler?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: lütfen dikkat edin!   lütfen dikkat edin! EmptyPtsi Mart 30, 2009 2:50 pm

Onlar ufak olaylar hıh! birlikte yaşamıyorum en azından kimseyle bu arada RP'de hiç sevgili göremedim ben Very Happy

lütfen dikkat edin!
1 sayfadaki 1 sayfası