Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin merkezi..

AnasayfaLatest imagesKayıt Ol

Gelinlerin Savaşı

YazarMesaj
Pandora
Admin
Admin
Pandora

Gelinlerin Savaşı Empty
MesajKonu: Gelinlerin Savaşı   Gelinlerin Savaşı EmptyÇarş. Mart 25, 2009 8:12 pm

Gelinlerin Savaşı Gelinlerin-Savasi
Gelinlerin Savaşı

Gelinlerin Savaşı Oyuncuları

• Filmin Özeti

Çok yakın iki arkadaş olan Liv ve Emma, çocukluklarından beri evlenip gelin olacakları o günün hayalini kurmaktadırlar. Düğün hayalleri içerisinde ikisinin de vazgeçemediği tek ayrıntı, New York’un en ünlü düğün mekanı The Plaza Hotel’de evlenmektir.

26 yaşına geldiklerinde ikisi de evlenme teklifi alır. Hayallerini gerçekleştirmek ve muratlarına ermek üzereyken evlilik danışmanlığı ofisinde yapılan bir hata sonucu aynı gün evleneceklerini öğrenirler! Hangisinin The Plaza Hotel’de evleneceği savaşı kimin kazanacağına bağlıdır. Bundan sonra, iyi olan gelin kazanacaktır!
Misafir
Misafir

Gelinlerin Savaşı Empty
MesajKonu: Geri: Gelinlerin Savaşı   Gelinlerin Savaşı EmptyPerş. Mart 26, 2009 7:09 am

Bu filme gitmeyi çok istiyodum ama gidemedim Sad Çok merak ediyorum bu filmi Shocked Very Happy
Pandora
Admin
Admin
Pandora

Gelinlerin Savaşı Empty
MesajKonu: Geri: Gelinlerin Savaşı   Gelinlerin Savaşı EmptyPerş. Mart 26, 2009 12:25 pm

2 haftadır gideceğim diyorum ama gidemiyorum. Merak ettim açıkçası.:/

Gelinlerin Savaşı
1 sayfadaki 1 sayfası