Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin merkezi..

AnasayfaLatest imagesKayıt Ol

Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ?

2 posters
YazarMesaj
Pandora
Admin
Admin
Pandora

Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ? Empty
MesajKonu: Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ?   Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ? EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:26 pm

Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey nedir sizce ? Başlayın (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ?   Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ? EmptySalı Mart 24, 2009 2:21 pm

Cama çıkıp Edward Cullen'den nefret ediyorum,ondan tiksiniyorum demek. Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ?   Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ? EmptySalı Mart 24, 2009 6:02 pm

Ben alacakaranlığın ne olduğunu bilmiyorum demek Razz lol!
Pandora
Admin
Admin
Pandora

MesajKonu: Geri: Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ?   Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ? EmptySalı Mart 24, 2009 6:14 pm

"Bence Alice kendini camdan atsın." demek. Çünkü 1. Alice ölmez. 2. Bunu söylemez. =P
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ?   Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ? EmptySalı Mart 24, 2009 7:01 pm

alice & jasper demiş ki:
Ben alacakaranlığın ne olduğunu bilmiyorum demek Razz lol!
Sadece kitap serisi olduğunu biliyorum :/.

Bence adminimiz kendini tren raylarına bağlar son iş olarak Smile
Pandora
Admin
Admin
Pandora

MesajKonu: Geri: Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ?   Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ? EmptyÇarş. Mart 25, 2009 12:27 pm

Bağlamam çünkü seni bağlamakla meşgul olurum Mete'cim (: lol!

O GTA günlerimizi unutmadım,vıın vıın diye bağırmaları falan. Ekrana oturup kırmamızı da (!) Very Happy Neyse, Edward hastalığım herkes tarafından biliniyor, ne hoş Very Happy

~

Mete'nin en son yapacağı şey erkeklerden hoşlanmak! Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ?   Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ? EmptyÇarş. Mart 25, 2009 3:58 pm

Cansın'ının en son yapacağı şey Pandora'S Forum'u bizi kötü amellerine alet etmek için kurduğunu sölemek. Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ?   Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ? EmptyÇarş. Mart 25, 2009 6:03 pm

en son yapacağın şey heralde twilight kimmiş be tiksinirim ondan iğreeenç" demen olurdu heralde Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ?   Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ? EmptyÇarş. Mart 25, 2009 6:05 pm

En son yapacağı şey:Özge ben aslında baştan beri kızlardan hoşlanıyorum... Ve Beste'ye deliler gibi aşığım demek(ben kendimi aştım) Laughing lol!
meRve
Gangrel
Gangrel
meRve

MesajKonu: Geri: Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ?   Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ? EmptyPerş. Mart 26, 2009 1:27 pm

alacakaranlığın kitaplarını çöpe atmak (şimdiden özür dilerim )
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ?   Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ? EmptyCuma Mart 27, 2009 9:07 pm

terbiyeli kız çizgisinden kayıp küfür etmek. Razz (ama bende hiç küfür etmem bir kere bile) Very Happy

Üzerinizdeki kişinin en son yapacağı şey ?
1 sayfadaki 1 sayfası