Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin merkezi..

AnasayfaLatest imagesKayıt Ol

TOP Derman

YazarMesaj
Pandora
Admin
Admin
Pandora

TOP Derman Empty
MesajKonu: TOP Derman   TOP Derman EmptySalı Mart 24, 2009 1:35 pm

En Dertli Yavrumuz : -en çok derdi olupta derman bulan yavrumuz.-

TOP DERMAN xD
Eski Derman Olduğumuz Yavrular ;

Hemen bulacağım sevgili vatandaşlarım. Şimdi, ehem ehem. Önce bir moda gireyim, esrarlı bakışlar atayım etrafa . Attım bakışlarımı. Şimdi başlayayım.

Sevgili
:::...EwOy...:::

Yevrum bebeğim çiçeğim. "Benim bacaklarım güzel, sergilerim çekinmem anacım" diyorsan hiç çekinme sal bacaklarını soğuk havaya aldırma git okula. Hem ilgi çekmiş olursun. Ama yok ablacım, benim soğuğa dayanıklılığım yok, donarım 2 dk'da diyorsan, yorgana sarın git. Olmadı arkadaşlarının çoraplarına gözünü dik, onları tenhada kıstır ve çoraplarını çal. Bağırırlarsa, beni çağır. Emin ol gerekeni yaparım.

Sevgili
alice&jasper

Yevrum bebeğim aşkım çiçeğim. Seninki de sorun mu ? Öğretmeninin adını soyadını ver. Bir ziyaret yapayım. Paranın çözemeyeceği sorun yok. Sorunsuz bir öğretmeniniz olur emin ol. Amanda ablan kurban olsun, oy oy .

Sevgili
Elder

Sen ne kadar büyük probleminin olduğunu farkında değilsin canım çiçeğim böceğim. Bir probleminin olmaması problemdir. Hemen bul bir problem, inan zor değil. Yoldan geçen birine "Şşşt kız hepsi seninmi" diye bağır, bak al sana koca bir problem!

Sevgili
alacakaranlık55

Bak aşkım böceğim narçiçeğim. O arkadaşının hin gözlü bir mahluk olduğu belli. Sen onu boşver de, bana cevap ver. Diğerleri camdan atlasa sende atlayacak mısın ki arkadaş olduklarıyla arkadaş olasın ? Tamam. Tabiiki atlayacaksın. Belki aşağıdan Bıred Pit neyin geçiyor, nerden bilesin? Neyse konu dağıldı aşkoş bebek çiçek böcek. Sen onu boşver anacım, suratına bile bakma. Muhterem günler dilerim canım.

Sevgili
erdems

Bence o sütü atma. Yarının ne getireceği bilinmez. Belki yataklara düşüp ölmek istersin. Bozuk bir sütü içmek işine yarayabilir. Sevgiyle kal yavrucuğum.

Sevgili
pınar

Koptun mu yavrum , gökyüzünde uçan kuşum ? Ah bir japon yapıştırıcısı iş görür. Ama sakın Japonya'ya gidip almaya kalkma. Çünkü Kore'den alınır o. Hah-hah. Çok şakacı günümdeyim, öldün biliyorum. Ama iğrenmekten. Sağlıcakla kal yavrum.

Sevgili
alacakaranlık

İlham perilerinin gelmesini istiyorsan , dama çık. Gelbilibilihoyhoydırıdırıdım diye 3 kere bağır. Gelecek kişiler seni ilham perileri kadar tatmin etmez , kabul. Ama idare et. Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Çalışanları'da işini görebilir.

Sevgili erdems

Yavrum çiçeğim. Sevgili insanım, ne yaptın sen Aysu gibi uysal kızı kızdıracak ? Ne yaptın ki kız şiddete başvurdu acaba. Aysu sana birdaha vurursa , "Seni aile içi şiddet Hattı"na veririm Aysu Hanım Aysu Hanııım! Diye bağır. Ama sen dama çıkma. Dama çıkarsan Aysu diye birinin olmadığını, onun hayali biri olduğunu düşünürler. (anlamadıysanız yukarıları dikkatli okuyun yevrularım. Bakın, ne kadarda düşünceli bir insancığım.)

Sevgiyle kalın yavrularım.

Öptüm mıncırdım hepinizi. Sorunlarınıza çare buluyoruz. Bir mesaj kadar uzağınızdayız .

TOP Derman
1 sayfadaki 1 sayfası