Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin merkezi..

AnasayfaLatest imagesKayıt Ol

Admininiz Pandora

2 posters
YazarMesaj
Pandora
Admin
Admin
Pandora

Admininiz Pandora Empty
MesajKonu: Admininiz Pandora   Admininiz Pandora EmptyPaz Nis. 05, 2009 7:53 pm

Ben Cansın.

14 yaşındayım, 8. sınıfa gidiyorum. Bu siteyi aşırı Twilight sevgim üzerine kurdum.

Stephenie Meyer'in yazdığı bu kitabı ilk okumak istemedim. Filmini seyrettim, isteyerek girmedim. Arkadaş zorladı. Sonra, filmden çıktığımda farklı bir kişilik oldum. Twilight bağımlısı oldum, direk DnR'a girdim ve Twilight kitabını aldım. Bir gecede bitirdim, ertesi gün Yeniay'ı aldım, Bir gecede yine bitirdim, ertesi gün tekrar DnR'a gittim, satıcı adamla kanka olduk resmen, Tutulma'yı aldım. Onu da bir gecede bitirdim. xD O adamla kankalığımız sürüyor. Çünkü sürekli Breaking Dawn'ı sormak için gidiyorum. x)

Stephenie Meyer'in kitaplarına hayran kaldım, Edward'a garip bir şekilde takıntılıyım. Çok seviyorum, kitapları 100 defa okumuşumdur, o derece.. Resimlerimizi birleştirip photoshop yapmak da ayrı konu tabii. Edward Bella fanatiğiyim, Jacob'tan haz etmiyorum. Nefret ediyorum hatta.

Okul sevmem. Ders sevmem. Derslerde en arkada otururum. Yerim en ön olduğu halde.. Resim çizmeyi çok severim, herkes güzel çizdiğimi söyler. Neşeli, eğlenceli, komik bir tipimdir. Uyumluyumdur. Ama birine taktıysam, o kişinin hali kötüdür. Wink

En sevdiğim renk gününe göre değişiyor. Ama genelde, açık renkleri severim.. ^.^

Photoshop kullanmaya bayılırım. Sinemaya gitmek en büyük hobimdir..

Sitede iyi eğlenceler.. =)
pınar
Moderatör
Moderatör
pınar

Admininiz Pandora Empty
MesajKonu: Geri: Admininiz Pandora   Admininiz Pandora EmptyPaz Nis. 05, 2009 7:59 pm

İşte sitemizin birtane Admini bitanem Cansın ! sana hoşgeldin demiyorum canım çünkü kurucu sensin ! cheers Canım benim XD

Admininiz Pandora
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pandora Tasarımla